;کلیدچنج اُور

کلید ستاره مثلث ایتون

با استفاده از کلید ستاره مثلث می توانید ابتدا کلید را به صورت ستاره راه اندازی کنید و بعد از گذشت چند ثانیه به حالت مثلث سوئیچ کرد.

کلید گردان ستاره مثلث در دوحالت فرمان و قدرت ساخته می شود.

در حالت فرمان، خروجی های کلید ستاره مثلث را می توان به بوبین ۳عدد کنتاکتور متصل کرد.با قرار دادن کلید در حالت ستاره، ابتدا کنتاکتورهای نرمال و ستاره وصل و موتور راه اندازی می شود و با چرخش کلید و قرار دادن آن روی حالت مثلث، کنتاکتور ستاره خاموش و کنتاکتورمثلث روشن می شود.

در حالت ستاره مثلث قدرت، به تجهیزات اضافی مانندکنتاکتور نیازی نیست.

کلیدهای ستاره مثلث ایتون در هر دو حالت وضعیت ثابت(معمولی) و برگشت(فنری) ساخته می شوند.کلید در حالت معمولی می تواند در حالت قطع یا صفر ،ستاره یا مثلث قرار بگیرد اما در مدل برگشت یا فنری فقط می تواند روی حالت قطع و مثلث باقی بماند.

کلید ستاره مثلث چپ گرد و راست گرد

گاهی نیاز است جهت گردش الکتروموتور عوض شود که معمولا در این روش ز کلید چپ گرد و راست گرد استفاده می شود و از طرفی برخی از الکتروموتور ها که جریان را اندازی بالایی دارند، حتما باید به صورت ستاره یا مثلث راه اندازی شود در نتتیجه شما به راه اندازی هر دو موتور، چپ گرد و راست گرد دارید.برای حل این مسئله شما می توانید از کلید ستاره مثلث چپ گرد و راست گرد استفاده کنید.

۱۵B-5-158-76/E

و یا اینکه از یک کلید چپ گرد و راست گرد و سپس یک کلید ستاره مثلث استفاده کنید.

کلیدهای  ستاره مثلث چپ گرد و راست گرد دارای یک حالت صفر، دو حالت ستاره و دو حالت مثلث برای جهت های چپ و راست بوده و یا می تواند در دو حالت معمولی و برگشت یا فنری باشد.

راه اندازی با استفاده از این کلید گردان، کاهش حجم سیم بندی، هزینه تمام شده، اتصالات، فضای نصب و سادگی کار با تجهیزات را برای شما به ارمغان دارد.

کلید ستاره مثلث چپ گرد و راست گرد در آمپر های زیر قابل سفارش است:

۲۰A

۳۲A

۶۳A

برای آشنایی با سیم بندی و تست و تنظیمات کلید می توانید به وبسایت مثلث زرد مراجعه کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *