شما اینجا هستید »

:: کلید محافظ جان EATON

[۰۹ / ۰۹ / ۹۳]
کلید محافظ جان EATONReviewed by MULLIRAN on Nov 30Rating: ۵.۰کلید محافظ جان EATONکلید محافظ جان EATON یا همان Residual current circuit breaker ایتون (مولر) در دو نوع RCBO و RCCB موجود می باشند و به منظور حفاظت افراد در مقابل برق گرفتگی و جلوگیری از خطرات جریان نشتی استفاده می شود.محافظ جان RCBO ایتون از ترکیب دو کلید RCD و MCB ساخته شده و در سری های CKN6 و PFL7 با قدرت قطع ۱۰KA , 6KA قابل تامین است. کلید های محافظ جان RCCB ایتون به منظور حفاظت صنعتی ساخته شده و در سری های CFI6 و PF7 و PFIM با قدرت قطع ۱۰KA , 6KA قابل تامین است.

 

کلید محافظ جان RCB

کلید محافظ جان EATON

کلید محافظ جان EATON یا همان Residual current circuit breaker ایتون (مولر) در دو نوع RCBO و RCCB موجود می باشند و به منظور حفاظت افراد در مقابل برق گرفتگی و جلوگیری از خطرات جریان نشتی استفاده می شود و علاوه بر موارد فوق کلید های محافظ جان در حفاظت دستگاه ها و تجهیزات صنعتی نیز به کاربرده می شوند. مکانیزم عملکرد کلید محافظ جان، محاسبه اختلاف جریان رفت و برگشتی در مدار است که اگر این اختلاف از حد خاصی تجاوز کند، نشان دهنده وقوع جریان نشتی در مدار است و بلافاصله دستور قطع توسط کلید محافظ جان صادر می شود . برای این منظور از کلید ها با رنج جریان نشتی ۳۰mA تا  ۳۰۰mA در انواع تکفاز (دو پل) و سه فاز (چهارپل) استفاده می شود.

محافظ جان RCBO ایتون از ترکیب دو کلید RCD و MCB ساخته شده و در سری های CKN6 و PFL7 با قدرت قطع ۱۰KA , 6KA قابل تامین است.
کلید های محافظ جان RCCB ایتون به منظور حفاظت صنعتی ساخته شده و در سری های CFI6 و PF7 و PFIM با قدرت قطع ۱۰KA , 6KA قابل تامین است.

لوازم جانبی محافظ جان EATON:

کنتاکت کمکی ZP-IHK برای محافظ جان های سری PFL7

کنتاکت کمکی تریپ ZP-NHK برای محافظ جان های سری PFL7

کنتاکت کمکی Z-LHK برای محافظ جان های سری PLHT

کنتاکت کمکی Z-HK برای محافظ جان های سری CFI6 و PF7

 

 

هر آنچه شما در صنعت برق نیاز دارید

مقالات آموزشی شرکت برق و صنعت مولیران را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید ...

تماس سریع

تماس سریع با مسئولان یا واحد فروش محصولات مولیران.

آدرس : لاله زار جنوبی ،روبروی مسجد بزرگ لاله زار ،کوچه اتحادیه پلاک 23
تلفن : 33920498 - 33920598 - 33920418
فکس : 33920498 - 33920598 - 33920418
info@mulliran.com