شما اینجا هستید »

:: Remote I/O

[۰۳ / ۱۰ / ۹۳]
Remote I/OReviewed by MULLIRAN on Dec 24Rating: ۵.۰Remote I/Oکارتهای ورودی و خروجی که به ریموت I/O مشهورند (Remote I/O) در سیستمهای کنترل با معماری باز ( DCS ) و اسکادا (scada) جایگاه ویژه ای دارند. این کارتها در صنعتی نظیر مدباس (Modbus) و یا پروفی باس (Profibus) موجود میباشند . از این کارت ها میتوان برای کنترل (control)، ثبت و ذخیره اطلاعات (Recording & Data Acquisition)، نمایش اطلاعات ( HMI) بکار گرفت و با توجه به قابلیت ارسال اطلاعات بر روی شبکه صنعتی شما به راحتی میتوانید مقادیر مختلف ورودی و خروجی را با توجه به نوع شبکه از روی کامپیوتر و یا تجهیز دیگری که امکان ارتباط با شبکه را دارد کنترل و نظارت کنید. این کارت ها در انواع آنالوگ ،دیجیتال و ورودی های ۴ و ۸ ویا ۱۶ تائی به صورت تنها و در مدلهای رک مانتد بسته به شکافهای رک تا ۶۴ کانال یا بیشتر میتوانند ورودی و خروجی بگیرند . با توجه به امکان شبکه شدن آنها با یکدیگر بسته به نوع شبکه و پروتکل به کار رفته تا چند صد ورودی و خروجی را به راحتی میتوان با این تکنیک مورد نظارت و کنترل قرار داد .

remote i/o

Remote I/O

کارتهای ورودی و خروجی که به ریموت I/O مشهورند (Remote I/O) در سیستمهای کنترل با معماری باز ( DCS ) و اسکادا (scada)  جایگاه ویژه ای دارند. این کارت ها در مدلهای rack mounted (نصب روی رک) و یا نصب تنها با یک یا چند خروجی شبکه صنعتی نظیر مدباس (Modbus) و یا پروفی باس (Profibus) موجود میباشند . از این کارت ها میتوان برای کنترل (control)، ثبت و ذخیره اطلاعات (Recording & Data Acquisition)، نمایش اطلاعات ( HMI) بکار گرفت و با توجه به قابلیت ارسال اطلاعات بر روی شبکه صنعتی شما به راحتی میتوانید مقادیر مختلف ورودی و خروجی را با توجه به نوع شبکه از روی کامپیوتر و یا تجهیز دیگری که امکان ارتباط با شبکه را دارد کنترل و نظارت کنید.
این کارت ها در انواع آنالوگ ،دیجیتال و ورودی های ۴ و ۸ ویا ۱۶ تائی به صورت تنها و در مدلهای رک مانتد بسته به شکافهای رک تا ۶۴ کانال یا بیشتر میتوانند ورودی و خروجی بگیرند . با توجه به امکان شبکه شدن آنها با یکدیگر بسته به نوع شبکه و پروتکل به کار رفته تا چند صد ورودی و خروجی را به راحتی میتوان با این تکنیک مورد نظارت و کنترل قرار داد .

Features

Modular Remote I/O system for 35 mm DIN rail mounting

Fieldbus communication : Modbus RTU ,Profibus DP,HART,Industrial  Ethernet Modbus TCP

DTM technology for direct access to all system and field device information

Installation in

Zone 1/Division 1 or Zone 2/Division 2-

Zone 21,22-

Open -circuiit and short-circuit monitring for each field circuit

Module can be replaced in operation (hot swap

 

 

 

هر آنچه شما در صنعت برق نیاز دارید

مقالات آموزشی شرکت برق و صنعت مولیران را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید ...

تماس سریع

تماس سریع با مسئولان یا واحد فروش محصولات مولیران.

آدرس : لاله زار جنوبی ،روبروی مسجد بزرگ لاله زار ،کوچه اتحادیه پلاک 23
تلفن : 33920498 - 33920598 - 33920418
فکس : 33920498 - 33920598 - 33920418
info@mulliran.com