شما اینجا هستید »

:: فلومتر Electromagnetic

[۲۸ / ۱۰ / ۹۳]
فلومتر ElectromagneticReviewed by MULLIRAN on Jan 18Rating: ۵.۰فلومتر Electromagneticفلومتر Electromagneticفلومترهای الکترومغناطیسی بر اساس قانون القا فاراده کار میکنند.بر اساس این قانون اگر یک جسم هادی درون یک میدان مغناطیسی حرکت کند ، ولتاژ در دو سر هادی القا میشود.این ولتاژ القایی متناسب با سرعت هادی خواهد بود.فلومترهای مغناطیسی از جمله دستگاه های اندازه گیری دبی هستند که قابلیت اندازه گیری دبی مایعات با رسانائی بالاتر از ۵ میکرو زیمنس را دارا می باشند که در نتیجه کاربرد این روش را محدود به سیالات رسانا میکند. خطای اندک، عدم وجود افت فشار، نداشتن قطعات مکانیکی و قیمت مناسب در مقایسه با دیگر تجهیزات، این فلومتر را در زمره پرمصرف ترین فلومترها قرارداده است. این نوع فلومترها به دو صورت In Line و Insertion قابل ارائه می باشند . فلومترهای Electromagnetic زیمنس با تکنولوژی modular pulsed DC,high-performance AC pulsed flow meter,battery-operated electromagnetic و کارایی بالا از سری محصولات SITRANS F M بوده و شامل ترنسمیترها و سنسور های سری ...SITRANS F M MAG می باشند.

فلومتر الکترومغناطیسی

فلومتر Electromagnetic

ساختمان این فلومتر شامل چهار قسمت میباشد:
۱-قسمت الکترونیک یا پروسسور
۲-سیم پیجهای ایجاد میدان
۳-الکترودها
۴-بدنه فلومتر
اساس کار :
فلومترهای الکترومغناطیسی بر اساس قانون القا فاراده کار میکنند.بر اساس این قانون اگر یک جسم هادی درون یک میدان مغناطیسی حرکت کند ، ولتاژ در دو سر هادی القا میشود.این ولتاژ القایی متناسب با سرعت هادی خواهد بود.فلومترهای مغناطیسی از جمله دستگاه های اندازه گیری دبی هستند که قابلیت اندازه گیری دبی مایعات با رسانائی بالاتر از ۵ میکرو زیمنس را دارا می باشند که در نتیجه کاربرد این روش را محدود به سیالات رسانا میکند. خطای اندک، عدم وجود افت فشار، نداشتن قطعات مکانیکی و قیمت مناسب در مقایسه با دیگر تجهیزات، این فلومتر را در زمره پرمصرف ترین فلومترها قرارداده است. این نوع فلومترها به دو صورت In Line و Insertion قابل ارائه می باشند .

فلومترهای Electromagnetic زیمنس با تکنولوژی  modular pulsed DC,high-performance AC pulsed flow meter,battery-operated electromagnetic و کارایی بالا از سری محصولات SITRANS F M بوده و شامل ترنسمیترها و سنسور های سری SITRANS F M MAG می باشند.

 

Features

Nominal size

From DN 22 to DN 2000 (1″ to 78″)
From DN 50 to DN 300 (1″ to 12″) (SITRANS F M MAG 8000 CT)
From DN 50 to DN 600 (2” to 24”) (SITRANS F M MAG 8000 Irrigation)

 Accuracy

۰.۲% ± ۲mm/s and 0.4% ± ۲mm/s
۰.۸% ± ۲.۵ mm/s (SITRANS F M MAG 8000 Irrigation)

 Power supply

۱۲-۲۴ V AC/DC and 115-230 V AC

Operating pressure

Max. 100bar (Max. 1450 psi)
Max. 7 bar (Max. 101 psi) (SITRANS F M MAG 8000 Irrigation)

هر آنچه شما در صنعت برق نیاز دارید

مقالات آموزشی شرکت برق و صنعت مولیران را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید ...

تماس سریع

تماس سریع با مسئولان یا واحد فروش محصولات مولیران.

آدرس : لاله زار جنوبی ،روبروی مسجد بزرگ لاله زار ،کوچه اتحادیه پلاک 23
تلفن : 33920498 - 33920598 - 33920418
فکس : 33920498 - 33920598 - 33920418
info@mulliran.com