شما اینجا هستید »

:: انواع سیگنال کاندیشنر در سری SCوPEPPERL+FUCHS (Signal Conditioners)K

[۲۳ / ۰۱ / ۹۵]
انواع سیگنال کاندیشنر در سری SCوPEPPERL+FUCHS (Signal Conditioners)KReviewed by mulliran on Apr 11Rating: ۵.۰انواع سیگنال کاندیشنر در سری SCوPEPPERL+FUCHS (Signal Conditioners)Kسیگنال کاندیشنر یا فرم دهنده سیگنال و یا مبدل به شما امکان تبدیل یک سیگنال الکترونیکی یا خروجی سنسور به کمیت و کیفیت مناسب میدهد . با افزایش استفاده از تجهیزات الکترونیکی در ابزار دقیق در بسیاری از موارد شما بسته به ورودی و خروجی تجهیزات نیاز به تبدیل این پارامترهای فیزیکی به یکدیگر خواهید داشت . برای مثال مقاومت متغیر یک پتانسیومتر را میخواهید به ولتاژ یا جریان استانداردی نظیر ۴ تا ۲۰ میلی آمپر یا ۰ تا ۱۰ ولت تبدیل کنید .

 

EC_SS_20141030_14_signal_conditioners_overview_1024x300انواع سیگنال کاندیشنر در سری SCوPEPPERL+FUCHS (Signal Conditioners)K

سیگنال کاندیشنر یا فرم دهنده سیگنال و یا مبدل به شما امکان تبدیل یک سیگنال الکترونیکی یا خروجی سنسور به کمیت و کیفیت مناسب میدهد . با افزایش استفاده از تجهیزات الکترونیکی در ابزار دقیق در بسیاری از موارد شما بسته به ورودی و خروجی تجهیزات نیاز به تبدیل این پارامترهای فیزیکی به یکدیگر خواهید داشت . برای مثال مقاومت متغیر یک پتانسیومتر را میخواهید به ولتاژ یا جریان استانداردی نظیر ۴ تا ۲۰ میلی آمپر یا ۰ تا ۱۰ ولت تبدیل کنید .

مبدل را میتوان به انواع گوناگونی دسته بندی کرد . برای مثال از نظر نحوه نصب : نمونه های هد مانتد یا ریل مانتد ، همچنین اسلیم یا باریک و… ، از نظر قابلیت تنظیم برای مثال به کمک دیپ سوئیچ یا کامپیوتر و کابل رابط و یا هردو و یا هیچ کدام ، از نظر قابلیت ایزولاسیون بین ورودی و خروجی که میتواند به جای barrier یا ایزولاتور نیز مورد استفاده قرار گیرد ، از نظر نحوه سیم بندی ( دو سیمه یا چهار سیمه )دسته بندی نمود . در مقابل به دسته بندی بر مبنای نوع سیگنال ورودی و خروجی و شکل تنظیم اکتفا گردیده است با انتخاب هر کدام از این دسته بندی ها میتوان به نمونه های موجود از هر کدام دست یافت .

به طور مثال درسیگنال کاندیشنر مدل M3LUکه یکی از کاراترین نمونه ها میباشد علاوه بر انجام این وظائف سیگنال ورودی را از خروجی ایزوله نیز میکند . در حقیقت این نمونه با نصب ریلی با قابلیت پیکربندی یا کانفیگوره به وسیله هم کامپیوتر و هم DIP SWITCH به کاربر امکانات وسیعی  در تبدیل سیگنالهای و فرم دادن به آنها میدهد.

K-System

از این سیستم در صورتی که هردوسیگنال دریافتی از مناطق خطرناک و امن, بین دستگاه و سیستم کنترل انتقال یابد نیز استفاده می شود.

 

SC-System

این سیستم برای نرم افزارهای موردنیاز در مناطق امن بهینه شده است.

 

 

هر آنچه شما در صنعت برق نیاز دارید

مقالات آموزشی شرکت برق و صنعت مولیران را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید ...

تماس سریع

تماس سریع با مسئولان یا واحد فروش محصولات مولیران.

آدرس : لاله زار جنوبی ،روبروی مسجد بزرگ لاله زار ،کوچه اتحادیه پلاک 23
تلفن : 33920498 - 33920598 - 33920418
فکس : 33920498 - 33920598 - 33920418
info@mulliran.com