شما اینجا هستید »

:: کنترلر (CONTROLLER IFM)

[۲۵ / ۰۶ / ۹۵]
کنترلر (CONTROLLER IFM)Reviewed by mulliran on Sep 15Rating: ۵.۰کنترلر (CONTROLLER IFM)خروجی ها یا سیگنال های اندازه گیری توسط ترانسمیتر به کنترلر انتقال می یابند تا کنترلر به کمک این اطلاعات و براساس تابعی که برای آن تعریف شده است تصمیمات لازم برای عکس العمل مورد نیاز را بگیرد.کنترل کننده با مقایسه سیگنال اندازه گیری با مقدار مطلوب و انجام محاسبات لازم مقادیر متغیرهای تنظیم شونده را تعیین می کند .ورودی کنترل کننده سنسورها و ترانسمیترها و... وخروجی کنترل کننده ها کنترل ولوها وموتورها و...می باشد.

741741147

کنترلر (CONTROLLER IFM)

خروجی ها یا سیگنال های اندازه گیری توسط ترانسمیتر به کنترلر انتقال می یابند تا کنترلر به کمک این اطلاعات و براساس تابعی که برای آن تعریف شده است  تصمیمات لازم برای عکس العمل مورد نیاز را بگیرد.کنترل کننده با مقایسه سیگنال اندازه گیری با مقدار مطلوب و انجام محاسبات لازم مقادیر متغیرهای تنظیم شونده را تعیین می کند .ورودی کنترل کننده سنسورها و ترانسمیترها و… وخروجی کنترل کننده ها کنترل ولوها وموتورها و…می باشد.

کنترلر مغز متفکر یک پردازش صنعتی است و تمامی فرامینی راکه یک متخصص در نظر دارد اعمال کند تا پروسه، جریان استاندارد خود را در پیش گیرد و نهایتا پاسخ مطلوب حاصل شود از طریق کنترلر به سیستم فهمانده می شود. در واقع هرگاه پروسه های صنعتی به تنهایی و بدون استفاده از کنترل کننده در حلقه کنترل قرار گیرند معمولا پاسخهای مطلوبی را به لحاظ ویژگیهای گذرا یا ماندگار نخواهند داشت.بنابراین انتخاب و برنامه ریزی یک کنترلر مناسب از مهمترین مراحل یک پروسه صنعتی است.انتخاب کنترلر با توجه به درجه اهمیت پاسخ گذرا یا ماندگار و یا هردو و همچنین ملاحظات اقتصادی ویژه صورت می پذیرد.

 به نمونه هایی از کنترلرها (CONTROLLER)،به عنوان مثال اشاره می شود:

AC1376

asi_0092

 

 

ویژگی ها:

AS-i DP gateway

Housing for DIN rail mounting

Profibus DP interface

Full master functions

Graphic display

Application: Use as Profibus DP gateway with 2 AS-i masters

Number of AS-i masters: 2

Operating voltage [V]: 24 DC

CR7506

e100_0070

 

 

ویژگی ها:

SafetyController

Programmable mobile controller
type R 360

for safety applications

۲۴ inputs/outputs

۱۰…۳۲ V DC

 

 

 

 

 

 

هر آنچه شما در صنعت برق نیاز دارید

مقالات آموزشی شرکت برق و صنعت مولیران را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید ...

تماس سریع

تماس سریع با مسئولان یا واحد فروش محصولات مولیران.

آدرس : لاله زار جنوبی ،روبروی مسجد بزرگ لاله زار ،کوچه اتحادیه پلاک 23
تلفن : 33920498 - 33920598 - 33920418
فکس : 33920498 - 33920598 - 33920418
info@mulliran.com