شما اینجا هستید »

:: سنسورهای فوتوالکتریکPEPPERL+ FUCHS Contrast and Color

[۲۱ / ۱۲ / ۹۴]
سنسورهای فوتوالکتریکPEPPERL+ FUCHS Contrast and ColorReviewed by mulliran on Mar 12Rating: ۵.۰سنسورهای فوتوالکتریکPEPPERL+ FUCHS Contrast and Color سنسور فوتوالکتریک نوعی ابزار تشخیص موقعیت است.این سنسور از پرتو نور برای این کار استفاده می کند.این پرتو نور توسط شیء مورد نظر،یا منعکس شده یا قطع می گردد.از کاربرد این نوع سنسورها، می توان به شمار محصولات تولیدی،تشخیص عیب در ظاهر محصولات،ورود و خروج،تشخیص ترکیبات داخل کنسروهای فلزی و...اشاره نمود.سنسورهای فوتوالکتریک color ،عموما سنسورهای تشخیص دهنده مارک یا رنگ اعم از مرئی یا نامرئی می باشند که با استفاده از تکنولوژی تابش نور به مارک یا رنگ و دریافت بازتاب آن و پردازش آن عمل نموده و بسته به نوع کاربرد در ابعاد مختلف و در صنایع گوناگون اعم از بسته بندی وچاپ استفاده می شوند. سنسورهای رنگ، مناسب برای تشخیص و متمایز کردن رنگها می باشد. نور ارسالی سنسور ترکیبی از سه رنگ آبی، قرمز و سبز می باشد و سپس بازتابش نور از جسم، نوع و درصد رنگ جسم با مقدار نور مرجع مقایسه می شود. اگر رنگ جز رنج تنظیم شده باشد خروجی فعال می شود. این سنسور قابلیت به خاطر سپردن ۴ رنگ (۴ خروجی) و در یک مدل نیز تا ۸ رنگ با پروتکل ارتباطی را دارند.سنسورهای کنتراست، مناسب برای کاربردهایی چون تشخیص مارکهای رنگی بر روی ماشینهای بسته بندی و چاپ استفاده می شود. خروجی این سنسورها بر اساس اختلاف شدت نور برگشتی بین مارک و زمینه فعال می شود. این سنسورها قابلیت تشخیص کوچکترین تضاد راحتی در سرعت های بالا و حتی روی بدنه های شفاف یا فلزی و ... را دارند.

MAC0002157_rgb_rdax_1024x564

سنسورهای فوتوالکتریکPEPPERL+ FUCHS Contrast and Color

سنسور فوتوالکتریک نوعی ابزار تشخیص موقعیت است.این سنسور از پرتو نور برای این کار استفاده می کند.این پرتو نور توسط شیء مورد نظر،یا منعکس شده یا قطع می گردد.از کاربرد این نوع سنسورها، می توان به شمار محصولات تولیدی،تشخیص عیب در ظاهر محصولات،ورود و خروج،تشخیص ترکیبات داخل کنسروهای فلزی و…اشاره نمود.

سنسورهای فوتوالکتریک color ،عموما سنسورهای تشخیص دهنده مارک یا رنگ اعم از مرئی یا نامرئی می باشند که با استفاده از تکنولوژی تابش نور به مارک یا رنگ و دریافت بازتاب آن و پردازش آن عمل نموده و بسته به نوع کاربرد در ابعاد مختلف و در صنایع گوناگون اعم از بسته بندی وچاپ استفاده می شوند.
سنسورهای رنگ، مناسب برای تشخیص و متمایز کردن رنگها می باشد. نور ارسالی سنسور ترکیبی از سه رنگ آبی، قرمز و سبز می باشد و سپس بازتابش نور از جسم، نوع و درصد رنگ جسم با مقدار نور مرجع مقایسه می شود. اگر رنگ جز رنج تنظیم شده باشد خروجی فعال می شود. این سنسور قابلیت به خاطر سپردن ۴ رنگ (۴ خروجی) و در یک مدل نیز تا ۸ رنگ با پروتکل ارتباطی را دارند.
سنسورهای کنتراست، مناسب برای کاربردهایی چون تشخیص مارکهای رنگی بر روی ماشینهای بسته بندی و چاپ استفاده می شود. خروجی این سنسورها بر اساس اختلاف شدت نور برگشتی بین مارک و زمینه فعال می شود. این سنسورها قابلیت تشخیص کوچکترین تضاد راحتی در سرعت های بالا و حتی روی بدنه های شفاف یا فلزی و … را دارند.

هر آنچه شما در صنعت برق نیاز دارید

مقالات آموزشی شرکت برق و صنعت مولیران را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید ...

تماس سریع

تماس سریع با مسئولان یا واحد فروش محصولات مولیران.

آدرس : لاله زار جنوبی ،روبروی مسجد بزرگ لاله زار ،کوچه اتحادیه پلاک 23
تلفن : 33920498 - 33920598 - 33920418
فکس : 33920498 - 33920598 - 33920418
info@mulliran.com