شما اینجا هستید »

:: انواع سیستم موقعیت یاب القایی(Inductive Positioning System) PEPPERL+FUCHS

[۱۷ / ۰۱ / ۹۵]
انواع سیستم موقعیت یاب القایی(Inductive Positioning System) PEPPERL+FUCHSReviewed by mulliran on Apr 6Rating: ۵.۰انواع سیستم موقعیت یاب القایی(Inductive Positioning System) PEPPERL+FUCHSمکان یابها سنسورهای نوری هستند که برای مکان یابی دقیق و نسبی در سیستمهای ASRS(Automated Storage &Retrieval System) , یا انتقال واحد در محورهای X,Y استفاده می شود.این سنسورها برای مکان یابی دقیق،سریع و قابل اطمینان در برابر تغییرات دما و بار مقاوم می باشند. مکان یابی در محورهای X وY بسته به نوع سنسور در رنج های ۲۰۰mm تا ۲۰۰۰mm انجام می شود.باتوجه به ارزیابی های انجام شده از سیستم های چند سیم پیچه، سیستم های موقعیت یاب القایی , ترکیبی از سنسورهای القایی ابتکاری و فن آوری میکرو کنترلرها می باشند.این سیستم متشکل از سنسور و محرک ساخته شده از فولاد,می باشد.

EC_SS_20141031_02_positioning_systems_1024x300

انواع سیستم موقعیت یاب القایی(Inductive Positioning System) PEPPERL+FUCHS         

مکان یابها سنسورهای نوری هستند که برای مکان یابی دقیق و نسبی در سیستمهای  ASRS(Automated Storage &Retrieval  System)  , یا انتقال واحد در محورهای X,Y  استفاده می شود.این سنسورها برای مکان یابی دقیق،سریع  و قابل اطمینان در برابر تغییرات دما و بار مقاوم  می باشند. مکان یابی در محورهای   X وY  بسته به نوع سنسور در رنج های ۲۰۰mm تا ۲۰۰۰mm  انجام می شود.

باتوجه به ارزیابی های انجام شده از سیستم های چند سیم پیچه، سیستم های موقعیت یاب القایی , ترکیبی از سنسورهای القایی ابتکاری و فن آوری میکرو کنترلرها می باشند.این سیستم برای اندازه گیری موقعیت خطی و زاویه چرخش استفاده می شود. همچنین این سیستم متشکل از سنسور و محرک ساخته شده از فولاد,می باشد.

ویژگی های سیستم موقعیت یاب القایی( Inductive Positioning System ) PEPPERL+FUCHS

مقاوم در برابر گرد و خاک، روغن، گریس و…

قابل استفاده به عنوان دیسک فولاد مقرون به صرفه

ترکیبی از اندازه گیری و تغییر عملکرد با اندازه گیری طول (از چند میلی متر تا چند متر)

هر آنچه شما در صنعت برق نیاز دارید

مقالات آموزشی شرکت برق و صنعت مولیران را می توانید در لیست زیر مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید ...

تماس سریع

تماس سریع با مسئولان یا واحد فروش محصولات مولیران.

آدرس : لاله زار جنوبی ،روبروی مسجد بزرگ لاله زار ،کوچه اتحادیه پلاک 23
تلفن : 33920498 - 33920598 - 33920418
فکس : 33920498 - 33920598 - 33920418
info@mulliran.com